درباره پادیر سازه

مشاوه ، طراحی ، نظارت ، ساخت سازه های مقاوم دربرابر زلزله و مقاومسازی ساختمان

شرکت پادیر سازه

شرکت مهندسی پادیر سازه پویا با هدف ارایه خدمات مهندس ، مشاوره ، طراحی و ساخت سازه های فلزی و بتنی مقاوم در برابر زلزله ، سازه های صنعتی و شهری ، همچنین سازه های خاص و هوشمند با چشم اندازه کاهش خطر پذیری لرزه ای و ارتقا ایمنی شهروندان در برابر زلزله های بزرگ و متوسط فعالیت می کند. اهم خدمات این شرکت در ادامه آمده است.

 

خدمات شرکت مهندسی پادیر سازه

۱- طراحی سازه : اولین رسالت این شرکت مهندسی ارایه خدمات مناسب در زمینه انجام محاسبات و طراحی سازه های ایمن و مقاوم فلزی و بتنی مقاوم در برابر زلزله ( ضد زلزله ) ساختمانی ، غیر ساختمانی و صنعتی می باشد.

۲- بهسازی لرزه ای و مقاومسازی : با توجه به لرزه خیزی ایران ، یکی از رسالت های مهم شرکت پادیر سازه پویا ارایه خدمات مقاومسازی و بهسازی لرزه ای ساختمان ها و سازه های فلزی و بتنی در برابر زلزله می باشد. مقاومسازی در برابر زلزله نیاز ضروری ساختمان های موجود در کشور است.

۳- جداساز لرزه ای : سیستم جداگر لرزه ای یا همان ایزولاتور های زلزله یکی از مناسب ترین راهکار ها جهت ساخت سازه هایی با اطمینان و ایمنی بالا در برابر زلزله می باشد. این تکنولوژی سالهاست که در کشور های لرزه خیز پیشرفته مانند آمریکا ،‌ ژاپن و… در حال استفاده است و شرکت پادیر سازه در تلاش است که این تکنولوژی را تا حد امکان در ایران نیز عملیاتی نماید.

۴- میراگر لرزه ای : همانند جداساز لرزه ای ،‌ میراگر یا دمپر با کاهش نیروی ورودی زلزله به یک ساختمان ایمنی آن را درحد بسیار قابل توجهی بالا خواهد برد و درواقع امکان ساخت ساختمان کاملا مقاوم و ایمن و کاملا ضد زلزله را فراهم می کند بنحوی که سازه در زلزله های شدید نیز آسیبی نخواهد دید.

۵- طراحی و ساخت اسکلت فلزی : طراحی و ساخت اسکلت های فلزی پیچ مهره و جوشی با استاندارد کیفی بالا مطابق با استاندارد ها و آیین نامه های ملی و بین المللی از جمله استاندارد ۲۸۰۰ ، مبحث دهم مقررات ملی ساختمان  ، AISC 360 و AISC 341 مقاوم در برابر زلزله و سایر عوامل محیطی مخرب یکی دیگر از فعالیت های این شرکت مهندسی می باشد.

۶- طراحی و ساخت اسکلت بتنی : طراحی و ساخت ساختمان های اسکلت بتنی مقاوم در برابر زلزله و ضد زلزله مطابق با مبحث نهم مقررات ملی ساختمان و آیین نامه های بین المللی ACI318 همچنین باز طراحی و بهینه سازی اقتصادی و فنی ، ارتقا عملکرد لرزه ای ساختمان های بتنی و… یکی دیگر از فعالیت های تخصصی پادیر سازه می باشد.

۷- سازه های پیش ساخته : شرکت پادیر سازه ضمن بهره مندی از مهندسین با تجربه در زمینه سازه های پیش ساخته فلزی و بتنی در زمینه ارایه خدمات ساخت سازه های پیش ساخته LSF ،‌ CFS و قطعات بتنی پیش ساخته

برای مشاوره با ما، تماس بگیرید

 برای تماس با ما کلیک کنید

برای مشاوره با ما، تماس بگیرید (از ساعت ۹ الی ۱۷)

021-88826006

و یا از طریق واتساپ : 09124088329

نتیجه‌ای پیدا نشد.